Spoštovani,

naša šola bo od ponedeljka 9. 11. 2020 dalje zagotavljala brezplačni topli obrok učencem   tistih družin, pri katerih je povprečni  mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali na podlagi vloge za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila ne presega 382,82 € (3 dohodkovni razred otroškega dodatka). Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniško družino. Učenci se na topli obrok morajo prijaviti. Prijave sprejemamo na e-naslov: jozica.kerenc@ostrojica.si in v uradnih urah po telefonu 729 01 91 do ponedeljka,  9. 11. 2020 (ta dan od 7. 15 do 8.00). Učenci ali njihovi starši topli obrok prevzamejo na šoli. Izjemoma občina za učence, ki toplega obroka ne morejo prevzeti, organizira dostavo na dom ali na ustrezno razdelilno točko v lokalni skupnosti in to sporočijo ob prijavi na topli obrok. Topli obrok bo na šoli možno prevzeti med 11.15 in 12.15. Pri prevzemu se upoštevajo navodila in priporočila NIJZ o uporabi osebne zaščite in razdalje 2m.

S prijavo učenci privolijo, da občine podatke uporabijo za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka.

Darko Škerget

ravnatelj