Zaradi razmer, ki jih je povzoročil novi koronavirus, nam ni uspelo speljati medobčinskih in regijskih otroških parlamentov, prav tako najverjetnje ne bo moč izplejati nacionalnega otroškega parlamenta v Ljubljani, čeprav si organizatorji to močno želijo.

Da pa boste lahko mladi parlamentarci kljub vsemu podajali svoja mnenja, se je Zveza prijateljev mladine Slovenije odločila, da odpre razpravo na spletni platformi  >OPIN.ME<.  Spletna platforma bo odprta do 30. aprila.

Za sodelovanje se ob obisku spletne platforme >OPIN.ME< registrirate z Googlovim ali Facebook računom.  Komentarje na temo letošnjega otroškega parlamenta lahko oddate v štirih podtemah:  Moj poklic: skrbi, pričakovanja, znanja in veščine; Poti do mojega poklica; Poklici sedanjosti in poklici prihodnosti; Slovenija, Evropa, svet – pozitivno, negativno, zanimivo.

Vabiva vas k sodelovanju in izražanju svojega mnenja.

Mentorici OP: Natalija Novak, Estera Jurša