Šolsko tekmovanje iz  LOGIKE smo izvedli na naši šoli letos prvič, in sicer 25. 9. 2014. Na tekmovanju sta sodelovala le dva učenca, ki pa sta tudi dosegla zelo visoke rezultate.

Prejemnika bronastih priznanj sta:

6. razred:    Domen Jug

9. razred:    Ana Harl

Pravilnik o tekmovanju iz znanja logike določa, da se lahko državnega tekmovanja udeležijo le tekmovalci 7., 8. in 9. razredov, če so prvouvrščeni na šolskem tekmovanju. Iz naše šole se je zato državnega tekmovanja, 18. 10. 2014, na OŠ Pesnica, udeležila le Ana Harl. Čeprav so bile naloge zelo težke, se je Ana zelo potrudila, vendar ji je vseeno zmanjkalo le malo, da bi dosegla srebrno priznanje.

Iskrene čestitke obema!

Andreja Trstenjak, prof. mat.