Ob 550. obletnici rojstva Nikolaja Kopernika je knjižnica Lenart pripravila vrsto ustvarjalnih dejavnosti. Učenci naše šole so sodelovali na likovni razstavi in literarnem natečaju. Učenci 5. razreda so pripravili slike vesolja pod mentorstvom Metke Beber. Drugošolci so  pod mentorstvom Marte Jemenšek  razstavljali slike na temo sonce in luna. Na literarnem natečaju so sodelovali učenci 5. razreda pod mentorstvom Verice Vračko. Naši likovni izdelki so bili razstavljeni na mladinskem oddelku Knjižnice Lenart. Tako smo se skupaj spomnili na tega pomembnega astronoma, matematika in znanstvenika.

Metka Beber

Sara Gungl, 5. a                                                                                     Lara Kovač, Alina Štrucl, Ana Belšak, 5. a

Filip Pavlič, Tal Lipič, Pascal Rus, 5. a                                                  Erik Nedelko, 5. a

Jaka Lešnik, Nejc Kvas, 5. a                                                            Maša Maguša, Semina Ajrizi, 5. a