Spoštovani,

obveščam starše in učence OŠ in vrtec Sv. Trojica, da po sklepu Vlade RS od 9. 11. 2020 dalje, izvajamo pouk na daljavo za vse učence in razrede naše šole.

Podrobnejša navodila za delo bodo posredovale razredničarke, za učence od 6. do 9. razreda tudi učiteljice posameznih predmetov.

Če še kdo potrebuje računalnik ali tablico za delo na daljavo, jih na šoli nekaj še imamo za posojo. Potrebe sporočite razrednikom.

V naslednjem tednu od 9. 11. 20,  je varstvo otrok v vrtcu omogočeno skladno z navodili, ki veljajo za ta teden. Objavljena so v eni izmed prejšnjih objav na naši spletni strani.

Naslednji teden bo šola odprta samo v uradnih urah od ponedeljka do petka od 8.00 do 12.00, ob predhodni najavi in upoštevanju navodil in priporočil NIJZ.

Ostanite zdravi,

Darko škerget