V torek, 11. 2. 2014, so nekateri razredni predstavniki otroškega parlamenta naše najmlajše šolarje razveselili z lutkovno predstavo. Zamisel o igri, scenarij in predstavitev so si izmislili učenci sami. S pomočjo lutk so letošnjo temo otroškega parlamenta »Razmere v družbi« približali tudi mlajšim učencem.

IMG 0758 urejena

Kasneje istega dne so imeli razredni predstavniki otroškega parlamenta srečanje s svojima mentoricama. Na srečanju so se urili v argumentiranju, se pripravljali na izvedbo šolskega otroškega parlamenta ter izvedli volitve. Predsednica je postala Veronika Kukovec, podpredsednik Nejc Tušek, zapisnikarica pa Karmen Potrč. Komisijo za sklepe sestavljajo Maj Gungl, Nicholas Herga in Sanja Černec.

Mentorici: socialni pedagoginji Estera Jurša in Manca Šoštarič