V ponedeljek, 25. marca 2019, smo učenci 2. in 3. razreda obiskali starostnike v Domu sv. Lenarta. Ker je bil to prav poseben dan; materinski dan, smo jih razveselili s petjem, plesom in recitacijami. V šoli smo izdelali rože iz papirja ter jih podarili varovancem doma.
Z njihovih obrazov smo razbrali, da so se našega obiska razveselili, uživali ob našem nastopu ter morda z mislimi zapluli v njihova otroška leta.
Naš nastop si je ogledala tudi najstarejša varovanka doma, gospa Marija Arih, ki je letos praznovala častitljiv 104. rojstni dan. Ker je gospa Marija že naša stara znanka, ki nas je pred meseci obiskala tudi v šoli, se nam je po nastopu pridružila, se z nami fotografirala in nam zaupala, da smo ji polepšali njen vsakdan.