V ponedeljek, 22. februarja 2016, bo na OŠ Cerkvenjak potekal dogodek za nadarjene učence. Posebej so vabljeni učenci, ki so dobri anglisti, saj za njih pripravljajo tekmovanje v črkovanju besed, ki predstavlja poseben izziv.

Vabilo_Cerkvenjak 22-feb-2016

Za šolsko leto 2015/2016 je Konzorcij  osnovnih šol iz območja Slovenskih goric pripravil Katalog dopolnilnih dejavnosti za nadarjene učence, v katerem je nabor dejavnosti, ki spodbujajo  ustvarjalno razmišljanje in delo na področjih, ki so jim posebej blizu. V njem je ponudba sobotnih šol, ustvarjalnega popoldneva in tabora za nadarjene. Dejavnosti se bodo odvijale na posameznih osnovnih šolah in so brezplačne.

Starše prosimo, da podpišejo soglasja, ki jih učenci oddajo na svoji osnovni šoli.

Vabljeni!