Tudi v letošnjem šolskem letu smo potrdili, da rezultati v lanskem niso bili naključni.

Zmaga med šestimi šolami bivše Lenarške občine ni bila povsem lahka, saj smo finale proti OŠ Oskarja Hudalesa iz Jurovskega dola dobili le 1: 0.

Na Območnem prvenstvu Maribora smo uvodoma gladko premagali OŠ Starše, nato pa nesrečno izgubili z učenkami OŠ iz Ruš. Ta poraz nam je dodelil težjega nasprotnika v nadaljevanju tekmovanja.

Na področnem tekmovanju smo se dobro upirali OŠ Toneta Čufarja, ki imajo v svojih vrstah tri igralke na spisku reprezentance Slovenije do 15 let, vendar vseeno izgubili. V tekmi za tretje mesto, pa smo Rušankam dokazali, da smo boljši in da je bil prejšnji poraz res nesrečen.

Za našo šolo so nastopile : Ana FRAS, Kim JURŠNIK, Anja JAGER, AnaMarija FRAS, Lara KNUPLEŽ, Zala KUKOVEC, Julija TROJNER in Lara ČERNEC .

Mentor: Peter Grgan