Šolsko tekmovanje iz  RAZVEDRILNE MATEMATIKE smo izvedli na naši šoli letos prvič, in sicer 9. 10. 2014. Na tekmovanju je sodelovalo 8 učencev od 6. do 9. razreda.

Prejemniki bronastih priznanj so:

6. razred:    Domen Jug

7. razred:    Marko Kraner

9. razred:    Medeja Golob

Pravilnik o tekmovanju iz razvedrilne matematike določa, da se lahko državnega tekmovanja udeležijo učenci od 6. do 9. razreda, če so dosegli vsaj 75% možnih točk. Iz naše šole se je državnega tekmovanja, 29. 11. 2014, na OŠ Sladki Vrh, udeležil le Domen Jug, ki je tudi prejel srebrno priznanje.

Iskrene čestitke vsem!

Andreja Trstenjak, prof. mat.