V petek, 6. oktobra 2017, smo učence 1. razreda sprejeli v Šolsko skupnost učencev Osnovne šole Sveta Trojica. Ta svečan dogodek so s petjem, deklamacijami in dramatizacijami popestrili učenci od 2. do 6. razreda, ki so na ta način našim najmlajšim šolarjem izkazali dobrodošlico. Pridružili so se nam tudi devetošolci, ki bodo med šolskim letom v vlogi »velikih prijateljev« skrbeli, da se bodo prvošolci v šoli počutili kar se da prijetno. Prvošolci so ob tej priložnosti prejeli slavnostno listino. Po končani prireditvi so se prvošolci skupaj s svojimi velikimi prijatelji odpravili v šolo, kjer so se posladkali s kremnimi rezinami ter se ob igrah družili in veselili.

Vsem prvošolcem ob vstopu v šolsko skupnost čestitamo in jim želimo veliko uspehov na poti osnovnošolskega izobraževanja.

Mentorica Šolske skupnosti učencev: Lilijana Kurnik

Posnetek