Zaključek 3-r 13-14 mala

Več utrinkov z našega nastopa in šolske zaključne prireditve

S pesmijo, plesom in dramatizacijami pravljic Sapramiška in Mavrična ribica smo se 23. 6. 2014 z razrednim nastopom poslovili od 3. razreda in veselo zakorakali počitnicam naproti. Po nastopu so učenci prejeli tudi priznanja in pohvale, nakar smo se skupaj udeležili šolske zaključne prireditve.

Po prireditvi smo se vrnili v našo učilnico, kjer nas je čakalo presenečenje. Mize so bile namreč bogato obložene z dobrotami, ki so jih za to priložnost spekle mame. Posladkali smo se in se skupaj poveselili ob zaključku šolskega leta.
Hvala vsem, ki ste se odzvali našemu povabilu in se v tako velikem številu udeležili našega nastopa, nam pripravili nepozabno presenečenje in z besedami pohvale potrdili, da naš trud ni bil zaman.

Razredničarka 3. razreda: Lilijana Kurnik