Spoštovani starši/skrbniki!

Kot lahko spremljate iz javnih občil, je tudi v Sloveniji prišlo do širjenja koronavirusa.

V šoli že od samega začetka dosledno upoštevamo navodila NIJZ, Ministrstva za zdravje, Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter Sveta za nacionalno varnost.
Izvajamo vse samozaščitne in druge potrebne ukrepe.

Ker se kljub vsem navodilom še vedno dogaja, da otroci včasih v primeru viroze/slabega počutja, kašlja in nahoda prihajajo v šolo, vas prosimo, da vašega otroka zadržite doma in njegovo odsotnost javite razredniku.
Samo na ta način se bomo izognili neprijetnim situacijam in nepotrebnemu vznemirjenju ter predvsem poskrbeli za zdravje otrok.

Glede na vsa priporočila zgoraj omenjenih institucij smo se na šoli odločili, da bomo ravnali predvsem preventivno.

Tako pozivamo vse starše, ki ste v zadnjih dneh potovali v tujino, kjer je razširjena okužba s koronavirusom, da svojih otrok v naslednjih 14 dneh ne pošiljate v šolo!

Prosimo vas za razumevanje, saj se želimo izogniti morebitnemu prenosu okužbe na šolo.

Glede učne snovi vas bo kontaktirala razredničarka vašega otroka.

Obveščamo vas tudi, da roditeljske sestanke za starše otrok od 6. do 9. razreda za nedoločen čas prestavimo, prav tako tudi govorilne ure. Nastopov ob materinskem dnevu ne bo.

Če želite kakšno informacijo glede vašega otroka, lahko kontaktirate razredničarko preko telefona oz. e-asistenta.

O dodatnih informacijah in ukrepih vas bomo sproti obveščali.

Hvala za razumevanje!

Kolektiv OŠ Sv. Trojica