Skupno so učenci naše šole prejeli 20 PRIZNANJ Kenguru, 10 BRONASTIH priznanj ter 3 SREBRNA priznanja.

Vsem dobitnikom priznanj iskrene čestitke!

ŠOLSKO TEKMOVANJE za Vegovo priznanje smo izvedli 17. 3. 2016. Na tekmovanju je sodelovalo 86 učencev od 1. do 9. razreda.

Prejemniki Kenguru priznanj so:

1. razred:    Eva Embreuš, Ana Gungl, Luka Jauk, Izabela Novak, Naj Repec, Nik Zorman
  2. razred:    Gabrijel Gungl, Eva Marija Fras, Jan Emeršič, Taja Kaloh, Sanja Perko, Dino Pondelak
  3. razred:    Mario Fras, Žak Kraner, Neja Merčnik, Patrick Perko, Matevž Trobentar
  4. razred:    Anej Fekonja, Mojca Ploj, Zala Jug

Prejemniki bronastih priznanj so:

1. razred:    Tine Gungl, Luka Emeršič
  2. razred:    Lara Fekonja, Sergeja Mlakar
  3. razred:    Domen Jug, Enej Arsevski
  4. razred:    Kim Juršnik, Nik Zemljič
  5. razred:    Jakob Šrumpf, Rene Rajzman

DRŽAVNEGA TEKMOVANJA, ki je bilo 16. 4. 2016, na OŠ Bojana Ilicha v Mariboru, so se  udeležili trije učenci naše šole:

• Tine Gungl (5.r.),
  • Domen Jug (7.r.) in
  • Jakob Šrumpf (9.r.).

Vsi trije so se zelo izkazali v spoprijemanju z matematičnimi izzivi in so usvojili SREBRNA PRIZNANJA.

Andreja Trstenjak, prof. mat.