Šolsko tekmovanje za Vegovo priznanje smo izvedli 20. 3. 2014. Na tekmovanju je sodelovalo 124 učencev od 1. do 9. razreda.

Skupno so učenci naše šole prejeli 33 priznanj Kenguru in 10 bronastih priznanj.

Prejemniki Kenguru priznanj so:

1. razred:    Klara Embreuš, Tadej Erman, Jaka Fras, Mario Fras, Žana Kirbiš, Tijan Kokol, Alina Kolarič, Jakob Kramberger, Ela Makuc, Neja Merčnik, Tamara Mlakar,Patrick Perko, Živa Petrovič

2. razred:    Anej Fekonja, Mojca Ploj, Vid Škerget, Maša Škrlec, Martin Šuta

3. razred:    Alja Družovec, Luka Emeršič, Benjamin Jager, Ema Makuc, Lara Žitnik, Sara Živko

4. razred:    Lara Fekonja, Sergeja Mlakar, Aleks Zelenik

5. razred:    Bine Družovec, Jernej Fras, Domen Jug

6. razred:    Kim Juršnik, Jure Kraner, Marko Kraner

Prejemniki bronastih priznanj so:

7. razred:    Martina Anželj, Žan Dobaja, Rene Rajzman, Jakob Šrumpf

8. razred:    Maj Gungl, Ana Harl, Barbara Vidovič

9. razred:    Eva Lorger, Tineja Ornik, Andrej Šrumpf

Trije učenci (Jakob Šrumpf, Ana Harl in Eva Lorger) so se uvrstili na področno tekmovanje, ki je bilo izvedeno 2. 4. 2014. Gostiteljica tekmovanja je bila OŠ Benedikt. Nobenemu ni uspelo usvojiti srebrnega priznanja.

Predsednica tekmovalne komisije

Andreja Trstenjak, prof. mat.