Tako kot vsako leto smo se v petek, 20. 10. 2017, otroci od 1. do 5. razreda udeležili krosa, ki je bil v gozdu pri lovski hiši.

Otroci smo tekli po poti od začetka do konca gozda. Seveda vsak razred posebej. Potem smo dobili malico. Za malico so poskrbele kuharice in gospod hišnik, ki je malico pripeljal v Dobravo. Ko smo pojedli dobro malico, smo šli na pohod.Hodili smo počasi, se zelo zabavali, poslušali muziko , se pogovarjali in se smejali. Pot je hitro minila. Nekateri so bili že pošteno  izmučeni, zato smo si privoščili počitek in vodo, nato smo pot nadaljevali vse do šole.Ko pa smo prišli v šolo, smo se v razredu poigrali in nasmejali. Nato je sledilo kosilo, po kosilu smo šli domov. Tako se je končal ta zabaven, poln veselja športni dan.

Lili Makuc, 5.a

Fotografije …