Spoštovani,

zaradi obolelih delavk v šolski kuhinji ne moremo zagotavljati prehrane otrokom vrtca in delno tudi učencem v šoli. Učencem v šoli  lahko zagotovimo malico (lunch paketi), ostali obroki prehrane so odpovedani od 24. 1. 2022 do 28. 1. 2022.

Otroci, ki obiskujejo podaljšano bivanje, prav tako ne bodo imeli kosila, na razpolago jim je lahko dodatna malica. V primeru, da varstva nujno ne potrebujete, vas pozivamo, da prihajate po otroke po končanem pouku. Prosimo, da najpozneje do ponedeljka, 24. 1. 2022 do 8.00 obvestite razrednike, ali bo vaš otrok v podaljšanem bivanju in bo imel dodatno malico.

Oddelki vrtca so od 24. 1. 2022 do 28. 1. 2022 zaprti.

Obvestilo o zaprtju celotne šole, poslano od predsednika Sveta staršev g. Aleksandra Korošca, je brezpredmetno. Na šolanje na daljavo prehajajo le učenci 7. razreda.

S spoštovanjem,

Darko Škerget