pust
Obveščamo vas, da bomo učenci in delavci OŠ in vrtca Sv. Trojica v
soboto, 14. 2. 2015, organizirali sedaj že tradicionalno pustno povorko po Sv. Trojici. Pustovanje bomo izvedli v okviru kulturnega dne in s tem nadomestili 2. januar, ki je bil pouka prost dan. Učenci se zberejo pred šolo ob 8.50. Pustna povorka bo izpred šole krenila ob 9. uri. Po končani povorki se bomo zbrali na šolskem igrišču, nagradili najbolj izvirne maske ter se okrepčali z malico. Pustovanje bomo nadaljevali v prostorih šole, kjer bomo za učence organizirali razne sprostitvene dejavnosti (ogled filma, risank, družabne igre, ples…). Zaključek je predviden okrog 12. ure. Starše, katerih otroci bodo imeli ta dan kosilo v šoli, pozivamo, da do srede, 11.2.2015, pokličete v tajništvo šole in naročite kosilo za svojega otroka. Avtobusni prevozi bodo vozili po voznem redu, ki so ga učenci dobili v šoli. Vabimo vas, da se nam v čim večjem številu pridružite v povorki in nam pomagate pregnati zimo!